• Redakcja
  • Jagiellońska 6/10, 40-035 Katowice
  • Zadzwoń do nas +48 32428 87 12
  • wydawnictwo@gornicza.com.pl

Uwaga! W związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19, Wydawnictwo Gospodarcze czasowo pracuje zdalnie spoza siedziby firmy. W sprawach administracyjnych i reklamowych prosimy o kontakt pod
nr tel. 510 094 751 oraz e-mail rmordak@gornicza.com.pl. W sprawach redakcyjnych prosimy o kontakt pod nr tel. 510 094 753 oraz e-mail redakcja@gornicza.com.pl

Strona główna > O wydawnictwie

Wydawnictwo Gospodarcze a wcześniej Wydawnictwo Górnicze funkcjonuje na rynku medialnym Górnego Śląska i Zagłębia nieprzerwanie od kwietnia 1994 r. Udziałowcami spółki są w zdecydowanej części podmioty gospodarcze sektora węgla kamiennego. Głównym udziałowcem jest Holding KW sp. z o.o.
Wydajemy tygodnik „Trybuna Górnicza” oraz portale netTG.pl Gospodarka i Ludzie i energiapress.pl.
Nasi Czytelnicy to wszyscy zainteresowani gospodarką i przemysłem, górnicy z rodzinami, emeryci górniczy, menedżerowie, przedsiębiorcy, samorządowcy, środowiska naukowe i techniczne oraz .

Powiedzieli o nas

  
Z okazji 25. urodzin Wydawnictwo Górnicze otrzymało wiele jubileuszowych życzeń. Osoby z branży nie ukrywają, że Trybuna Górnicza od lat jest ich obowiązkową cotygodniową lekturą.